BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vabzdžių baimė?

Nelabai megstu vabzdžius. Kol jie užsiima sava veikla ir nesimaiso tarp pirštų [brr] tol viskas ok. Kitaip sakant su voriukais kampuose sugyvenu taikiai. Tačiau kai jie pradeda imtis iniciatyvos užmezgant kontakta su manimi [ laipioti per veida ir tyrineti zmogaus 'olas'] mano kantrybė baigiasi. Dažniausiai tada baigiasi ir laiminga vabzdžiuko egzistencija, arba bent jau įvarau jam psichologine trauma visam jo likusiam gyvenimui.


Žiurejimas iš arti į vabzdį visuomet priverčia mane jaustis nepatogiai. Nežinau, gal taip yra todel, kad jie tokie skirtingi negu mes [ kaip žinome, žmogus bijo to, ko nesupranta], o gal tiesiog tai mano psichologines problemos.


Žodžiu. Nemegstu vabzdžių, bet šita nuotrauka viska 'pramuše':Mielas tiesa?


 


Radau ją knisdamasi po brolio darytas nuotraukas [tai va ka jis veikia su fotiku įgriuves i žoles. o maniau kad deginasi...]


 


Čia dar keletas kadrų, kuriuos radau tame pačiame brolio fotošiukšlynėly:pukuotukas:

 


 
Už nuotraukas dėkojam mano broliui ir pries vogdami pasiklausiam :)

Rodyk draugams

begant nuo kalnu ozio

na, kaip ir be pateisinamos priezasties buvau isnykus kokiam menesiui. Sugebejau per ta menesi neveikti totaliai nieko tik neissivaizduoju kaip “sudeginti” visa laika. Linksma. Na bet nors 2 dienas praleidau turiningai.


Sveicarijos kalnuose, kazkur 3-ju kilometru aukstyje:Kadangi esame avantiuristai i virsu pakilome su liftu, o leistis nusprendeme naudodami savo kojytes… mazai treniruotas kojytes…


 


kalnu grybas:kalnu gelyyte:
Kalnu karves, pro kuriu banda buvo labai linksma begti nuo ozio.


  


Kalnu saulelydis: 


na nuo cia ir baigesi visos linksmybes. Nusileido saule ir likusias 8 valandas teko nuo kalno leistis tamsoje pasisvieciant mobiliaisiais telefonais ir aikciojant is skausmo, nes kojos nebeklause. Po to 3 dienas nezmoniskai skaudejo visa kuna ir nusliausti iki virtuves buvo issukis.


 


O cia naujausias mano darbas: 


 


Dabar 2 savaites bendrauju tik su brolio kate ir 2 musem ( trecioji muse atejo nekviesta. Ir siaip… musu santykiai nekokie…)

Rodyk draugams