BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

…Ir Pauksciai Serga depresija…

 

Na va, visai linksmas gyvenimas pasidarė. Turbūt nuo streso (rodos nėra jokio streso) pradejo kvailioti smegenys. Tikiuosi kad nuo streso, nes diagnoze „panele, jums smegenų nekrozė“ skamba nelabai optimistiškai.


Simptomu nevardinsiu, jau užteko gydytojo žvilgsnio, kai bandžiau papasakoti kas man yra.


-Tai sakote galva svaigsta kaip prigerus alaus. O jus alaus neprigerus?


- … ane, vat gali būti. Kaip tik prieš atvažiuojant tris litrus alaus išgeriau. Sakot tai gali būti priežastis?
Na žodžiu. Bent jau pasivaiksčiojau po ligonine. O ten visai nieko, susitvarke žmones (seniai ten besilankiau). Reikės kada vel apsilankyti. Daro žmonės ekskursijas i kalnus, Maljorką, Palangą… tai ko nepadaryti profilaktiškai ekskursijos i ligoninę (visai nusipezejau. Matosi kad dar ne viskas tvarkoje).
Keista kaip žmogus bet kokioje situacijoje randa nauda. Parkritai ir susiplėšei naujus džinsus – džiaukis kad tik džinsai nukentėjo; pasitempei koja – gerai kad nelūžo; koja lūžo – džiaukimes kad tik koja lūžo; nukrito ant galvos akmuo – gerai kad ilgai nesikankino. Turbūt nėra situacijos, kurioje žmogus neįžvelgtu gerosios puses. Idomus fenomenas, reikės kada pasigilint, jei tik kojų neužversiu.


Čia keletas „greituku“. Man rodos mano smegenys nori man kažką pasakyti.
 


 Na va, rodos man jau truputį geriau. Balti arkliai nebesirodo – išvariau juos už durų. Bet violetinis lemingas vis dar graužia pelargonija…
pala…


…kažkas negerai
……………….. as neturiu pelargonijos O_o

Rodyk draugams

Skanios Smegenys

 

Idomus gyvuniukas. Manoma kad jis yra artimiausias visu stuburiniu gyvunu proteviui. Kuo jis ypatingas? Šis mažas kalmaras plaukioja tol, kol susiranda patogia vietele ant akmens. Tada galva prisitvirtina prie akmens ir pradeda virškinti savo smegenis [o kam jos… likusi gyvenima reikės tik vandeni filtruoti, smegenu čia nereikia). Ar žmonės taip pat turi polinki prisitvirtinti prie akmens ir virškinti savo smegenis dar nenustatyta, bet perkeltine prasme manau tai įmanoma.


 


o čia truputis iliustraciju kaip vystėsi mūsų smegenys


  


truputi ne i tema. Bet bent jau aš ilgokai pravėpsojau i šia nuotrauka.


Suraskite tarp kavos pupeliu žmogų 


Man trubūt kažkas su smegenimis negerai…


 


O čia vardan linksmumo. Mouse Party - kas būna kai virtualioms pelėms duodama narkotikų


 


http://learn.genetics.utah.edu/units/addiction/drugs/mouse.cfm

Rodyk draugams

Ka dovanoti O_o

na va, ir vėl šimta metų nerašiau. Paskutinėmis savaitėmis esu apsikrovusi mokslais kaip nežinau kas. Teoriškai apskaičiavus, jeigu dabar pradedu mokintis diena nakti, gal iki egzaminu suspesiu perskaityti visą literatūrą.


O dabar ne i tema. Artėjant drauges gimtadieniu [apie ji sužinojau vakar...] galvojau ka jai padovanoti. Pinigų gerai dovanai neturiu [studentiškas gyvenimas..] o puoduko ar kito velnio, kurį ji paskui užmes už sofos dovanoti nenorejau. Tai perdėtai pasitikėdama savo meniniais sugebėjimais [va ka daro nemiga] sumąsčiau kad mano nutapytas paveikslas turetu buti visai pakenčiama dovana.


 


Originalumo nerasta. Bet neturejau labai daug laiko.


Per tuos mokslus nelabai lieka laiko piesimui, tai šiandiena atsigriebiau už visa savaite.


Persiprašau už savo fotografavimo sugebejimus - fotoaparatas nelabai nori su manimi bendrauti.


  


Dabar beliko laukti kol nudžius dažai ir begti pas drauge. Tikiuosi neismes manes su visa mano dovana.


 


Istorijos moralas - vaikai, nevalgykit akrilo…

Rodyk draugams